П`ятниця
19.04.2024
22:11
 
Альтернатива завжди є!
 
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Інститут журналістики - Фор ум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Фор ум » Головний Форум » КиМУ » Інститут журналістики (Власне, про наш інститут.)
Інститут журналістики
bodgaДата: Субота, 13.08.2011, 01:21 | Повідомлення # 1
Пенсіонер
Група: Проверенные
Повідомлень: 41
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Друзі, чому ви вступили на журналістику? І чому саме до КиМУ?
 
ГаннусяДата: Субота, 13.08.2011, 01:33 | Повідомлення # 2
Група: Гости





Всім привіт. Я абітурієнтка. Поступаю на заочне відділення на журналістику. КиМУ обрала тому що радили друзі та знайомі. Кажуть, добрі викладачі, хорошо викладають. Тим паче мене влаштовує те, що на базі університету є можливість пройти практику у відомих виданнях, на відомих телеканалах. А ще один плюс - наявність телестудії в Киму. Я як раз планує бути телеведучою.
 
ВиталяДата: Понеділок, 15.08.2011, 18:44 | Повідомлення # 3
Група: Гости





Всем хеллоу. Будущий абитуриент. Хочу пойти на рекламу и пиар. Интересно, как хорошо преподают эту специальность преподаватели в Киму?
 
bodgaДата: Понеділок, 22.08.2011, 12:16 | Повідомлення # 4
Пенсіонер
Група: Проверенные
Повідомлень: 41
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Виталя, привет! У меня на курсе многие выбрали специальность пиар и реклама. Некоторые трудоустроились по этому профилю. Нельзя сказать однозначно, преподают хорошо или плохо, но по откликам - в сторону "хорошо" smile
 
bodgaДата: Понеділок, 22.08.2011, 12:19 | Повідомлення # 5
Пенсіонер
Група: Проверенные
Повідомлень: 41
Нагороди: 1
Репутація: 11
Статус: Offline
Ганнуся, так, справді, у нашому вищі є телестудія, на базі якої можна (навіть не можна, а необхідно!) створювати телесюжети. Навіть власні телепередачі, якщо вони, звичайно, сподобаються ректорату та викладачам. Отже, справа за тобою! Моя тобі порада: уже зараз роби сюжети, це неабиякий досвід, тим паче, якщо ти плануєш бути саме тележурналісткою, тобі необхідно мати солідне портфолію, яке буде складатися мінімум з 10-ти власних сюжетів у "Студентському квитку" (новинна телепередача КиМУ).
 
Фор ум » Головний Форум » КиМУ » Інститут журналістики (Власне, про наш інститут.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024